Hoppa till sidans innehåll Hoppa till sidans huvudnavigering

Gå till startsidan

Förbundskansli

Stående: Björn Hareland, Eva Ahlberg, Maria Andrén Bergström, Linnéa Plöen Casterud, Carolina Fernandi, Anders Forsell, Monika Elowson och Jonas Juntunen. Sittande: Tomas Bergqvist, Niklas Bolin Djanaieff, Lena Linnerborg och Jerker Ambjörn. På bilden saknas: Eva Lindqvist och Ulf Dahlqvist. Fotograf: Terri Lindholm.

Maria Andrén Bergström, kanslichef
0706-74 62 07, 08-567 062 07
maria.andren-bergstrom@sverigesskolledare.se

Eva Ahlberg, förbundssekreterare
08-567 062 08
eva.ahlberg@sverigesskolledare.se

Björn Hareland, senior rådgivare
0768-09 44 33
bjorn.hareland@sverigesskolledare.se

Jerker Ambjörn, chefsförhandlare
08-567 062 11
jerker.ambjorn@sverigesskolledare.se

Niklas Bolin Djanaieff, förbundsjurist/chefsförhandlare
08-567 062 02
niklas.bolin-djanaieff@sverigesskolledare.se

Monika Elowson, chefsförhandlare
08-567 062 06
monika.elowson@sverigesskolledare.se

Carolina Fernandi, chefsförhandlare
0767-71 72 76
carolina.fernandi@sverigesskolledare.se

Anders Forsell, chefsförhandlare
0702-18 85 06
anders.forsell@sverigesskolledare.se

Jonas Juntunen, chefsförhandlare
0703-43 84 53
jonas.juntunen@sverigesskolledare.se

Ulf Dahlqvist, senior ombudsman
070-967 24 67
ulf.dahlqvist@sverigesskolledare.se

Eva Lindqvist, senior ombudsman
08-567 062 04
eva.lindqvist@sverigesskolledare.se

Lena Linnerborg, utbildningspolitisk chef
08-567 062 09
lena.linnerborg@skolledarna.se

Linnéa Plöen Casterud, press- och opinionschef
08-737 65 87
072-527 10 48
linnea.ploen-casterud@sverigesskolledare.se

Tomas Bergqvist, marknads- och kommunikationschef
0706-04 52 66
tomas.bergqvist@sverigesskolledare.se